Ekoedukacja atrakcyjna jak zabawa

Szukasz fascynujących ekogadżetów lub nieszablonowych narzędzi do ekoedukacji? Sięgnij po gry planszowe, karciane, książki oraz komiksy. Gwarantujemy autorskie pomysły, wartościową wiedzę, wyjątkowe ilustracje, możliwość personalizacji oraz rabaty przy dużych zamówieniach.

Dział Edukacji Ekologicznej Abrys od wielu lat angażuje się w projekty edukacyjne mające na celu podniesienie świadomości ekologicznej zarówno dzieci, dorosłych, mieszkańców i samorządów. Realizujemy działania edukacyjne o zasięgu ogólnopolskim, regionalnym i lokalnym. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych kampanii edukacyjnych obejmujących różne media i produkcję materiałów edukacyjnych, takich jak komiksy, gry, książki, czy ulotki. Organizujemy także wydarzenia promujące ekologię m in. pikniki, festyny, gry miejskie, konkursu). Dużym powodzeniem cieszą się także kreatywne warsztaty recyklingowe (np. biżuteria i dekoracje z odpadów i materiałów naturalnych, malowanie ekotoreb – zaznacza Małgorzata Masłowska-Bandosz, kierownik Działu Edukacji Ekologicznej, Abrys.

Dział Edukacji Ekologicznej dostrzegł potrzebę wprowadzenia materiałów, które poprzez zabawę dostarczą wiedzy na temat recyklingu oraz  prawidłowej segregacji odpadów. Gry planszowe, karciane, książki oraz komiksy w sposób praktyczny uczą najmłodszych ekologicznych zachowań.  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Skontaktuj się z nami. Podejmiemy każde wyzwanie.

Kontakt:

Małgorzata Masłowska-Bandosz
kierownik Działu Edukacji Ekologicznej
T: 784 001 823
e-mail: m.maslowska@abrys.pl